KONST / Litografier / Färglitografi 14976158
nr 1497 6158
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Signerad, numrerad 144/350. Färglitografi. Bladets mått: 48x62, oramat löst blad
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:38:06
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan